Акція “Зігрій солдата в зоні АТО”

На наш заклик “Зігрій бійця в зоні АТО” відгукнулися діти, батьки та коллектив гімназії № 59 ім. Бойченка Голосіївського району.

Ми безмежно вдячні батькам та колективу гімназії за чудове виховання наших дітей.
Були зібрані теплі речі (светри, шкарпетки, шапки, руковиці), продукти харчування (кава ,чай,згущене молоко, солодощі, домашня консервація, горіхи, мед…), засоби особистої гігієни (вологи серветки, зубна паста, станки для гоління) та звісно найдорожче – листівки та малюнки з теплими словами. Листи і всі зібрані речі спаковані в коробки та будуть доставлені хлопцям, що захищають нашу Батьківщину особисто в руки. З такими дітьми в України велике і прекрасне майбутнє.

Ми дякуємо всім хто долучився до акції і пам’ятає що там на предовій теж чиїсь діти захищають нас з вами,наш спокій та сон.

P. S. плакат виготовленний дитячими руками в якій вклали стільки любві та тепла наші діти ,ми залишили собі в офісі. Дякуємо вам рідненькі.

Щиро вдячні керівництву спеціалізованої школі №130 ім. Данте Аліг’єрі Школа # 130 ,батькам та дітям за те що приєднались до акції “зігрій бійця в зоні АТО!” Діти зібрали та передали смаколики для бійців , малюнки а ще листи які так чекають хлопці на передовій.

Школярі школи зробили чудовий концерт.
На жаль, сьогодні патріотизм не у всіх школах є основою виховання. У багатьох людей це слово викликає доволі змішані почуття. Одні вважають це дуже важливим, інші – не бачать в цьому високої цінності. А треті взагалі не знають, про що йде мова, що означає слово «патріот», і який сенс у вихованні патріотизму у дітей. Але, все ж таки, у більшості шкіл перша позиція. Вони вважають доцільним бути патріотом своєї країни і виховувати в патріотичному дусі нове покоління.

Раніше існувала думка, що патріот – це військовозобов’язана людина, яка складала присягу і захищає честь країни, але це не так. Патріотом може (і має) бути кожна людина. Патріотизм має проявлятись у щоденній поведінці, у повазі до історії країни, до традицій. Саме тому багато залежить від нас з вами – дорослих. Як ми виховуємо з вами нашу молодь,така старість нас чекає

Ми дякуємо за щирих та справжніх маленьких патріотів батькам та колективу школи що в правильному напрямку виховали своїх дітей!