День Гостинності в Церковь “Філадельфія” відбулась презентація клубу ветеранів АТО

18 березня 2018 року в День Гостинності в Церковь “Філадельфія” відбулась презентація клубу Ветеранів АТО

Однією із головниє проблем сьогодення є адаптація воїнів АТО та повернення в русло мирного життя. Фізичне повернення додому не завжди збігається із психологічним. Участь у бойових діях може призвести до переорієнтації цінностей. У ветеранів часто зустрічається порушення соціальної взаємодії та втрата інтересу до суспільного життя, зниження активності, прагнення до соціальної ізольованості. Все це призводить до можливого виникнення посттравматичного стресового розладу.

Повертаючись до мирного життя, перш за все, повертається тіло. Ментально воїн ще перебуває в стані війни. Мається на увазі система цінностей. Уявіть собі, що людина, основним інстинктом якої є виживання, повертається в суспільство, цінностями якого є збагачення, політика, гарний одяг, коштовності, дорогі автомобілі. Для воїна це неважливо, й соціум його не сприймає. Тому ветеранам часто здається, що вони ненормальні. Від цих «нестиковок» потерпають як самі ветерани, так і їх близьке оточення, які також знаходяться у стані постійної нервово-психологічної напруги.

На привеликий жаль суспільство і держава виявились неготовими належним чином забезпечити успішну соціальну інтеграцію бійців АТО. Учасники бойових дій після повернення додому зіштовхуються не тільки з матеріальними проблемами, але й із психологічними, які не зможуть позбавити санаторно-курортне лікування та інші заходи, запропоновані державою. Значна частина ветеранів розглядає потребу в психологічній допомозі як ознаку слабкості та вважає, що час усе вилікує. Внаслідок цього ветерани тримають всі проблеми та переживання в собі.

За ініціативою ветеранів АТО Голосієва і друзів з Церкви «Філадельфія» був створений клуб Ветеранів АТО, який допоможе подолати проблеми і об’єднати ветеранів в одну родину.

Ми завжди відкриті для спілкування.

Наша Адреса
Київ, вул. Голосіїівська, 57, біля ст. м. «Голосіїівська»

Кожного четверга о 19-00.