День захисника України

14 жовтня, українці відзначають одне із найважливіших церковних свят – Покрову Пресвятої Богородиці. На цю ж дату також припадають такі значущі для України свята, як День захисника України та День українського козацтва.
Сьогодні біля плити пам’яті загиблим воїнам АТО, в Голосіївському парку зібрались родини загиблих, громадські діячі та просто пересічні громадяни.
Захід розпочали із хвилини мовчання. В цей момент десь поруч хтось прошепотів молитву ” Отче наш”, хтось витирав сльози подумки згадуючи побратимів. Важко і боляче.
Після з вітальними словами виступив заступник голови ГО” Ради ветеранів АТО” І. Домаров.
” Сьогодні в день Покрови та захисника України ми згадуємо тих Голосіївців які віддали найдорожче – своє життя! Патріоти, справжні сини України, віддані своїй державі до останнього подиху, до останнього стукоту серця.
Вони віддали своє життя за нашу свободу ”
Присутні запалили свічки та поклали квіти до плити. Пам’ять про їх подвиг живе у наших серцях кожного дня, не лише під час спеціальних заходів. І найменше, що ми можемо зробити для них та їх рідних, — не втратити країну і національну ідею, заради якої наші земляки склали голови…
Герої не вмирають, пам’ять про них житиме вічно в наших серцях! Пам’ятаймо наших Героїв!