Громадська організація «Рада ветеранів  АТО» Голосіївського району м. Києва»» є добровільною, неприбутковою, самостійною громадською організацією до складу якої входять:

 1. Учасники бойових дій під час проведення антитерористичної операції (АТО) для захисту суверенітету України;
 2. Учасники бойових дій під час проведення АТО , які отримали інвалідність та втратили працездатність;
 3. Члени сімей загиблих під час проведення АТО, представники з родини учасника бойових дій, якого незаконно утримують терористичні організації чи зник безвісті в зоні проведення АТО;
 4. На окремих засадах, громадяни, які всебічно сприяють діяльності Організації і беруть участь в реалізації її програм та заходів.

Організація створена та діє відповідно до Конституції України, законами та нормативно-правовими актами чинного законодавства України, нормами міжнародного права, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України.

Діяльність Організації ґрунтується на принципах добровільності, рівноправності її членів, самоврядування, законності і гласності.

 

Пріоритети

 1. ДОПОМОГА СІМ’ЯМ ЗАГИБЛИХ ГОЛОСІЇВЦІВ ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ АТО
  Морально-психологічна, благодійна, медична, юридична, інформаційна підтримка родин загиблих ветеранів АТО, особливо малозабезпечених.
 2. ВОЛОНТЕРСЬКА ДОПОМОГА (для бійців в зоні АТО)
  Адресна допомога амуніцією, засобами гігієни та першої необхідності, медикаментами, продуктами харчування тощо, для підвищення боєздатності військовослужбовців в зоні проведення антитерористичної операції на сході України.
 3. БЛАГОДІЙНА ДОПОМОГА ДІТЯМ ВЕТЕРАНІВ АТО
  Сприяти учням старших класів у підготовці до ЗНО, інформаційна підтримка при вступі у вищі навчальні заклади, заохочувати відвідувати спортивні секції, творчі гуртки, курси для підвищення знань з шкільної програми, організовувати відпочинок в таборах та санаторіях.
 4. ДОПОМОГА ВЕТЕРАНАМ АТО
  Морально-психологічна, медична, юридична, інформаційна підтримка демобілізованих ветеранів АТО та членів їх родин. Працевлаштування, вирішення побутових, житлових проблем та інша благодійна допомога.
 5. СПОРТИВНО-ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ МОЛОДІ
  Постійно приймати активну участь в проведенні лекції, семінарів, уроків мужності та початкової військової підготовки, при організації яких значно підвищується у молоді і підлітків боєготовність до захисту України від зовнішнього агресора. Вивчати історію, шанувати традиції українського війська, що покращує високі морально–етичні якості та патріотизм.

З повагою, Голова ГО Рада ветеранів АТО
Голосіївського району м. Києва
Домаров І. В.