Покер - класична карткова гра, відома з 18 століття, і на перший погляд ігровий слот Joker Poker нічого нового не пропонує. Але особливість апарату таїться в самій назві: у колоді, з якої круп'є розкидає карти, 54 аркуші, і вплив найзагадковішого з номіналів кардинально змінює весь розклад. Покер Джокер — більш динамічна, але така ж інтелектуальна, що вимагає навичок рахунку та прогнозування азартної розваги. На нашому сайті ви можете грати в казино онлайн на реальні гроші з великим вибором слотів, наприклад Double Double Bonus Poker.

Правила класичного Покеру у порівнянні з версією Джокер Покер

Покер, а іноді і 2-3 його версії, обов'язково входить у типовий набір гральних автоматів із виведенням грошей на карту. Але саме версія від Microgaming здається доброзичливою: програмісти та художники відмовилися від детальної реалістичності на користь барвистості та наочності. Карти представлені більшими, таблиця виплат виведена прямо на головну сторінку ігрового автомата, а інтерфейс повністю переведено на російську мову. І хоча розклади завдяки участі джокера стали менш передбачуваними, це додало адреналіну в ситуацію. Комбінації можуть за рахунок карти-перевертня змінитися до невпізнання.

Суть класичного покеру в онлайн-клубі проста: учасник партії отримує п'ять карт і має зібрати максимально вигідну комбінацію. Пари, Трійки, Каре та Флеш-Рояль — терміни, які знає будь-який шанувальник Покеру. У версії Покер Джокер вони дотримуються. Зауваження лише одне: будь-яку з карток, як і Вайлд в ігрових автоматах, може замінити джокер. І ось уже Пара стала Трійкою або відсутній у Карі елемент став на місце.

Управління картковим ігровим автоматом Joker Poker від Microgaming

Автомат однокористувацький. Учасник партії бореться лише проти себе: у Дилера власного підходу немає. Перед гравцем на панелі слота Joker Poker одразу з'являється таблиця виплат. Стовпчик, що відповідає поточній ставці, підсвічується.

Щоб отримати нагороду, гравець може користуватися кнопками, розташованими під викладеними картами:

Фіксувати карти можна кліком прямо по ній або по кнопці під листом, ефект той самий. Основні етапи гри: роздача, блокування, заміна. Після обміну відбувається розрахунок та нарахування виплат.

Покер – серйозна інтелектуальна гра. Додавання Джокера зробило її більш непередбачуваною, але не віддало повністю на волю випадку. Цей компромісний варіант підійде тим, хто боявся спробувати себе за столом. А демо-режим, наданий розробником, ще й дозволить новачкові запам'ятати основні комбінації та виробити тактики для перемоги. Також можете спробувати подібний відеослот Columbus .

Исходный текст