МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНА ДОПОМОГА ВІЙСЬКОВИМ ІНЖЕНЕРАМ!

З початком проведення антитерористичної операції на сході України велику кількість ремонтних підрозділів було залучено для відновлення військової техніки, що вийшла з ладу під час бойових дій.

Проведення  ремонтних робіт та консультацій з питань відновлення техніки та озброєння, впровадження новітніх технологій для виконання бойових завдань – вкрай важлива справа для зміцнення та підвищення боєздатності Збройних сил України.

Для проведення ремонтно-відновлювальних робіт на достатньому рівні необхідно мати сучасні високоякісні інструменти та спеціальні прилади. Але на даний час такі пересувні ремонтні бригади не завжди оснащені в повній мірі, тому Рада ветеранів АТО Голосіївського району вирішила виправити ці недоліки сьогодення та закупити необхідні інструменти, прилади та оснащення для 50-го ОРВП. Ми впевнені, що завдяки такій допомозі наші військові інженери будуть за значно коротший час відновлювати автомобілі, бронетанкову техніку, озброєння тощо.

Кожен із нас може долучитись до цієї справи: зайвим інструментом, коштами для закупівлі необхідного (набори ключів, викруток, плоскогубців, компресор, шуруповерт, дрель, домкрат 5-10 тон, міні-електростанція, зарядний пристрій, подовжувач 50-70 метрів, витратні матеріали – ізолента, WD-40, пластичні смазки – солидол, литол, герметик, хомути, набори гумових манжет та прокладок тощо).

Слава Україні!