Мітинг в Голосіївському парку

З нагоди свята 14 жовтня дня Покрови Пресвятої Богородиці та Дня Захисника Вітчизни відбувся мітинг в Голосіївському парку де пройшла церемонія закладання капсули під майбутній пам’ятний знак загиблим героям АТО Голосіївського району.

На заході були присутні родичі загиблих Героїв, Голова райдержадміністрації Голосіївського району Наталія Бондар, військовий комісаріат Голосіївського району Віталій Хом’як, Голова спілки ветеранів Афганістану Євгеній Епіфанов, Голова “Ради ветеранів АТО Голосіївського району” Юрій Герасимчук.

Поважні гості та наші друзі Наташа Степанова, Varta Ta Zahist Олександр Мартинюк, Наталія Татарчук, Олег Назарчук та представники інших громадських організацій району та міста. Загалом близько трьох сотень людей.

Ми сьогодні хочемо подякувати всім, особливо рідним, чиї сини, чоловіки, брати, віддали найдорожче, що є в людини – життя. Дай Боже, щоб більше не з’явилялись нові прізвища загиблих. Пережити біль втрат дуже важко, матері, дружини та діти чекатимуть завжди своїх рідних.

18 молодих хлопців віддали найцінніше, що в них було – своє життя. Пам’ятаймо про мертвих і не забуваймо живих. Ми мусимо прожити життя за себе і за тих, хто не повернувся до своїх домівок. Незламні і мужні захисники рідної землі назавжди залишаться в наших серцях.

В цей святковий день були нагороджені учасники АТО які вижили та повернулися до дому. Медалі “Честь Слава Держава” вручала Голова райдержадміністрації Голосіївського району Наталія Бондар.

Ми вдячні всім хто прийшов та вшанував пам’ять про загиблих Героїв-голосіївців.
Герої не вмирають поки ми про них пам’ятаємо!

Велика подяка Віктору Яременку за виготовлення меморіальної стели загиблим воїнам, Борису Гонтаренку директору комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Голосіївського району м. Києві та начальнику Військового інституту Київського Національного університету ім. Тараса Шевченка генерал-майору Віктору Балабіну за допомогу у закладанні капсули.