Пам’ятний Знак

Наша дружня команда продовжує працювати над документацією для встановлення пам’ятного знака в парку ім. Максима Рильського. Крок за кроком просуваємось вперед. Зустрічі з архітектором, з виробником ,з адмін. корпусами багато людей залучено в цій справі. Кожна дія має свою послідовність.Ми за законність, тому всі папери повинні бути узгодженні як потребує цього закон України. На жаль влада не виділяє бюджетні кошти на пам’ятні знаки про загиблих воїнів Героїв.Тому ми змушені звертатися до бізнесменів-патріотів які цінують Героїзм наших воїнів.Ми звертаємось до мешканців Голосіїва, до іноземних друзів патріотів про збір коштів на пам’ятний знак в голосіївському парку загиблим Героям АТО. Відкритий благодійний рахунок для збору коштів . Кожний має можливість приєднатися до збору коштів для виготовлення та встановлення пам’ятного знаку загиблим воїнам АТО в Голосіївському парку ім. М. Рильського з обов’язковим призначенням платежу «благодійний внесок для виготовлення та встановлення пам’ятного знаку».
Хочемо зауважити ніякі скриньки в магазинах або в інших місцях ми не встановлюємо!!!
Кошти можливо перераховувати тільки на розрахунковий рахунок з обов’язковим призначенням платежу «благодійний внесок для виготовлення та встановлення пам’ятного знаку».

По завершенню всіх робіт та офіційного відкриття пам’ятного знаку буде оприлюднено звіт про всі надходження коштів та затрати. Уся інформація буде у вільному доступі на сайті http://golosievo-ato.org/ та на сторінці у facebook https://www.facebook.com/rada.ato.golosievo/
Реквізити :

Рахунок: 

UA653007110000026008052764733, 

EGRPOU 39857153

Картковий рахунок: 5169 3305 2037 3116
ОДЕРЖУВАЧ: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ
«РАДА ВЕТЕРАНІВ АТО» ГОЛОСІЇВСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА
ПРИЗНАЧЕННЯ ПЛАТЕЖУ: благодійний внесок для виготовлення та встановлення пам’ятного знаку.

Пам’ятний знак – це надзвичайно важливий мінімум із того, чим ми маємо вшанувати світлу пам’ять наших хлопців.