Патріотичний військовий вишкіл для дітей

20 травня на стадіоні Жукового острова мікрорайону Корчувате в Голосіївському районі міста Києва відбувся надзвичайно позитивний і дуже корисний захід – Патріотичний військовий вишкіл для дітей і молоді, присвячений дню прикордонних військ України. Дякуємо нашим друзям за запрошення Ради ветеранів АТО Голосіївського району м. Києва долучитись до цієї важливої події. Ветерани віднеслись до справи серйозно.

Військово патріотичний табір зібрав понад сотню школярів з Голосіївського та інших районів міста Києва, а також їх батьків. Діти вчилися і ознайомлювалися з основами надання першої медичної допомоги, застереження при виявленні мінно-вибухових речовин, плетінням маскувальних сіток, історією Українського війська, стрільбою з пневматичних гвинтівок, розбирання та складання автомата і правила поводження зі зброєю, розвідувальною справою та заходами виживання в складних умовах, ну і звісно з прикордонною справою. Всі локації відбувалися в ігровій формі і були доступні дітям для сприйняття. Особливо вразила діяльність парамедиків.

Після успішного проходження навчання майбутніх супер-героїв частували смачними ласощами і напоями!

На останок – діти залюбки долали смугу перешкод – адже фізичні вправи це цікаво й одночасно корисно. Всі заходи відбувались під наглядом інструкторів.

Маємо надію, що такі патріотичні табори будуть продовжувати і розширювати свою діяльність в м. Києві та за його межами.

Дякуємо за організацію заходу активістам ГО Криївка Вільних і особисто Олександру Мартинюку, ГО “Громада Корчуватого”, Прикордонній службі України, ГО «Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО», об’єднанню громадян «Вартові Голосієва», БО БФ «Вільні-UA», управлінню благоустрою Голосіївського району міста Києва.