Проект “Бібліотечний волонтер”

Є такий вислів: «Люди перестають мислити, коли перестають читати».
Юрій Герасимчук, голова Ради ветеранів АТО Голосіївського району м. Києва, звернувся з проханням до Державної бібліотеки України для юнацтва про передачу книг для учнівської молоді Донецької області.
Бібліотекарі відгукнулися на це прохання, і 16 грудня 2016 р. відбулась передача книжок з обмінного фонду ДБУ для юнацтва. Було сформовано добірки навчальної, пізнавальної, історичної літератури українською та російською мовами, загалом 252 примірника книг передано до міської бібліотеки для дітей міста Бахмут Донецької області.

14 лютого, у Міжнародний день дарування книг, працівники та читачі бібліотек Централізованої бібліотечної системи Голосіївського району м. Києва у рамках співпраці з громадською організацією “Рада ветеранів АТО Голосіївського району м. Києва” передали 50 книжок для шкільних бібліотек, які знаходяться в зоні проведення антитерористичної операції на сході країни.
Сучасні книжки з гарними ілюстраціями та, що не менш важливо, україномовні, які на Донеччині стратегічно необхідні, і запитані самими дітьми.
Нагадаємо, що благодійна акція зі збору книг для дітей із зони АТО триває й кожен може долучитися до неї. Дякуємо усім, хто цього дня поділився книжками!