Вшанування Героя АТО В’ячеслава Левицького

11 квітня 2017 року у школі №15 відбулося відкриття меморіальної дошки випускнику школи, Герою з нашого рідного Голосієва – В’ячеславу Левицькому.

У церемонії увічнення пам’яті героя взяли участь рідні та близькі загиблого, представники Ради ветеранів АТО Голосіївського району, побратими Вячеслава, які з ним пліч-о-пліч захищали суверенітет на сході України, представники Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації, районного управління освіти, Голосіївського  районного військового комісаріату, педагоги та учні школи, мешканці району.

Право відкрити меморіальну дошку було надано учасникам бойових дій в зоні АТО.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять Левицького В’ячеслава Миколайовича та всіх загиблих воїнів, які захищали незалежність нашої країни, та поклали квіти до меморіальної дошки.

В’ячеслав Левицький, отримавши повістку, не вагаючись пішов захищати терени Україну у складі 93-ї окремої механізованої бригади.

Героїчно загинув 14 листопада 2014 року під час обстрілу поблизу села Піски Донецької області.

В’ячеслав Миколайович відчував людей, був чуйним, завжди безвідмовно допомагав усім, хто цього потребував. Піклувався про свою родину, маму, дітей, дружину. Він мав і твердий характер – тим що для нього було принциповим,ніколи не поступався, був прикладом справжнього, сильного, мужнього, розважливого, надзвичайно щедрого, з сильним почуттям людської гідності громадянина. Він був людиною, про яку кажуть: « Людина – душа!».

Указом Президента України № 311/2015 від 4 червня 2015 року за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

 

Слава Героям! Слава воїнам АТО! Слава Україні!