Вшанування пам’яті загиблих воїнів Другої світової війни, воїнів-інтернаціоналістів і Героїв загинувших на сході України

08 травня 2017 року з 12:00 до 13:00 на території Парку Вічної Слави ветеранами АТО Голосіївського району м. Києва був проведений захід із вшанування пам’яті загиблих воїнів, що віддали своє життя у боротьбі із нацизмом на полях битв Другої світової війни, воїнів-інтернаціоналістів та загиблих героїв на сході України.
Захід проводився в рамках загальнодержавних урочистостей з приводу Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом. Презентований захід мав за мету показати, що ветерани сьогоденної війни бережуть та шанують пам’ять про загиблих у боях за свободу і незалежність своєї Вітчизни, та, як ніхто інший, високо цінують героїзм та самопожертву захисників рідної землі – тих, що поклали своє життя, та тих, що повернулися живими з пекла Другої світової та війни.
Під час зазначеного заходу було урочисте покладання ветеранами АТО вінків до могили Невідомого солдата, як данина всім загиблим на фронтах страшної війни із нацизмом від їх нащадків.

Не забули воїни-голосіївці також наших побратимів, які віддали життя на сході України виборюючи наш суверенітет та незалежність України.

Слава Україні!