Вшанування подвигу Героїв Крут

29 січня Україна вшановує пам’ять про події кінця січня 1918 року, коли юні захисники Української Народної Республіки власною кров’ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху – бій під Крутами.

З нагоди вшанування пам’яті подвигу Героїв Крут на території Голосіївського національного природного парку міста Києва для дітей та молоді відбувся національно-патріотичний захід «Подвиг 300 живе в наших серцях». Він був організований громадською організацією «Варта та Захист» та одним з волонтерських центрів Києва до якого також активно долучилася Державна прикордонна служби України. Зокрема, для проведення заходу прикордонники розгорнули навчальний табір для юних патріотів та організували військово-спортивні ігри. Не залишилась осторонь і Рада ветеранів АТО Голосіївського району м. Києва і всіляко сприяла проведенню такого чудового заходу.

Діти долали смуги перешкод, плели маскувальні сітки, змагалися на влучність, розбирали та складали автомат Калашнікова,  спілкувалися з воїнами АТО, малювали малюнки для наших захисників, також діяв історичний лекторій – і ще багато-багато чого цікавого! Крім того, діти та дорослі мали можливість набути знань та навиків з надання первинної медичної допомоги.

Після успішного проходження навчання всі учасники отримали реальні посвідчення, а головне – стали на свідомий шлях захисту України!

 

Звичайно, після такої надзвичайно цікавої, але напруженої праці юним воїнам необхідно було відновити сили – на них чекала справжня солдатська польова кухня, 100 літрів смачних теплих напоїв та гори солодощів!
Хто гарно працює – той добре смакує!

Велике СПАСИБІ  організаторам за позитивні емоції і гарно проведений час.